Жодна сучасна квартира не обходиться без такого атрибута як Меблі. В Україні існує кілька великих фабрик однією з них є меблева фабрика Meblissimo, яка виробляє м'які меблі.

Фабрика розташована в м. Бровари на відстані 15 хвилин їзди від Києва. При фабриці працюють два фірмових салону магазину, в яких представлена велика частина продукції меблевої фабрики. В Україні купити меблі від виробника-можна у наших дилерів. Для оптових покупців у компанії діє спеціальна система знижок і вигідних умов.

Виробництво меблевої фабрики

На території фабрики розташовані 10 великих виробничих цехів, в яких здійснюється повний цикл виробництва.

Склади меблевих тканин

На території меблевої фабрики Meblissimo-розташовані склади тканин – які використовуються для пошиття чохлів на дивани, оббивки м'яких меблів та інших меблів для дому. Загальна кількість зразків меблевої тканини налічується більше 1000 видів, більшість зразків оббивки представлені у фірмових магазинах меблевої фабрики Meblissimo.

Меблева тканина надходить на фабрику від перевірених постачальників, в роботі використовується тканина популярних виробників. Всього існує 7 категорій тканини, які відрізняються між собою не тільки ціною, але і зовнішнім виглядом і якістю. Дізнатися детально як перевіряється тканину можна в розділі: Тест на зносостійкість тканини.

При замовленні виготовлення меблів у замовника є можливість використовувати свою тканину, відбувається це наступним чином: продавець-консультант Meblissimo говорить покупцеві скільки тканини йому буде потрібно для оббивки конкретної моделі, після чого Покупець надає тканину, тим самим з'являється можливість заощадити або отримати вироби в іншій тканині, якої немає в наших колекціях.

Меблева продукція за ціною виробника
При фабриці знаходиться інтернет магазин меблів Meblissimo, в якому ви зможете придбати будь-яку продукцію за цінами виробника. В інтернет магазині меблів можна купити продукцію зі знижками до -50% дуже часто саме з такою знижкою розпродаються дивани які вже більше не виробляються.

Меблева фабрика має безліч цехів в яких відбувається поетапна збірка готової продукції, існують спеціальні лабораторії в яких проходить перевірку сировину, швейні, зварювальні, фарбувальні цехи та інші.

М'які меблі проходить перевірку після складання, відділ технічного контролю перевіряє кожну готову модель дивана, крісла, ліжка, крісло-ліжка, пуфа на відповідність стандартам якості і видає покупцеві, гарантію на продукцію терміном 18 місяців.

Тисячі людей переконалися в тому, що купувати меблі від виробника, набагато вигідніше, ніж в інтернет магазинах які займаються перепродажем готової продукції інших меблевих фабрик.

Доставка меблів від меблевої фабрики

Наша служба логістики відповідає за доставку меблевої продукції в місто Київ і по містах України. На віддаленій території від фабрики - Меблі доставляються за допомогою перевізника «Нова Пошта», вартість такої доставку можна дізнатися безпосередньо у перевізника або у наших продавців по телефону. Для розрахунку вартості доставки необхідно вказати вагу виробу і його габаритні розміри-цю інформацію вам підкаже наш менеджер.

Доставка планується заздалегідь і служба логістики починає обдзвонювати покупців і уточнювати можливість прийняття замовлення в зазначений час. У деяких випадках ми можемо перенести час і дату доставку за бажанням покупця.

Можна самостійно вивезти вашу покупку з нашого складу меблевої фабрики, який знаходиться в Київській області. Для цього потрібно уточнити наявність товару на складі і повідомити продавцю по телефону Час самовивозу. На місці вам оформлять гарантійний талон і паспорт до виробу, зроблять упаковку виробу. Вам залишиться тільки забрати його своїм транспортом.

На сьогоднішній день купити м'які меблі в Україні від торгової марки Meblissimo не складає труднощів, ви можете придбати нашу продукцію з доставкою в будь-яке місто України.

Доставка продукції торгової марки "Meblissimo" по території України - здійснюється перевізниками (Нова Пошта, Делівері, Авто-Люкс), зверніть увагу на те, що м'які меблі - це великогабаритний вантаж і використовувати пасажирський транспорт для її перевезення не вийти.

Якщо ви придбали продукцію нашої фабрики і замовили доставку через перевізника, вам доведеться самостійно збирати виріб (диван, кутовий диван, ліжко і т.д.). Фахівці нашої фабрики-надають послуги по збірці м'яких меблів, тільки в містах, де є фірмові магазини меблів торгової марки "Meblissimo".

У травні 2013 року, фахівці компанії «Абсолют» провели маркетингове дослідження з оцінки якості м'яких меблів в торгових центрах, в ході дослідження було встановлено найбільшу кількість балів набрала TM Meblissimo, за що була нагороджена грамотою «Кращий виробник 2013».

Вдалих покупок!

C повагою колектив TM Meblissimo.