Торгова марка Meblissimo ось уже два десятки років успішно функціонує на ринку м'яких меблів. Наша фірма є одним з найбільш відомих виробників м'яких меблів з великим досвідом і високопрофесійними фахівцями.

М'які меблі нашого виробництва відповідають високим стандартам якості. Ми завжди прагнемо і намагаємося надати всім нашим покупцям максимальну допомогу і сприяння в створенні унікальної атмосфери в будинку, втіливши в реальність всі мрії і фантазії наших клієнтів.

Європейський дизайн і висока якість в диванах від Meblissimoсозданіе якісних меблів, що відповідає всім європейським стандартам, - це один з найважливіших напрямків нашої роботи.

На нашій фабриці введена подвійна система перевірки якості, що гарантує довговічність і практичність випускаються меблів.

Кожен покупець при виборі меблів в ТМ Meblissimo стає справжнім дизайнером свого власного інтер'єру.

Ви можете вибрати будь-яку вподобану вам меблі, а також її оббивку, а наші консультанти із задоволенням допоможуть вам цінними порадами, допоможуть вибрати колірну гамму оббивки, що відповідає вашим смакам і побажанням. М'які меблі нашої компанії володіє дуже високою якістю, функціональністю і зручністю, а також вписується в абсолютно будь-який інтер'єр і забезпечує неповторний затишок у Вашому домі.

Гарантія на продукцію фабрики м'яких меблів Meblissimo
Ми, як виробники, гарантуємо, що наші меблі прослужить Вам багато років, зберігши свій первісний вигляд. А це означає, що ви зможете довгий час насолоджуватися цією незаперечно красивою і зручними меблями.

Випускаються нашою фірмою м'які меблі виготовляються з використанням новітнього обладнання та сучасних технологій, що гарантує неперевершену якість, яке знаходиться на рівні європейських стандартів.

У виробництві меблів ми намагаємося використовувати комплектуючі тільки перевірених постачальників, що також сприяє створенню не просто ергономічної, але і надійної, якісних меблів.

При виготовленні диванів ТМ Meblissimo встановлює дерев'яні каркаси, використовує цінні породи дерева на підлокітниках, а також високоякісний пінополіуретан, польську і турецьку фурнітуру.

Всі меблі, представлені нашою фабрикою, володіє дивовижним дизайном, високим рівнем якості і бездоганним смаком. Меблі ТМ Meblissimo настільки красиві, що привертають до себе особливу увагу. А її щоденне використання принесе незмінне задоволення і відмінний настрій.