Безпечні м'які меблі від фабрики "Meblissimo". Говорячи про м'яких меблів, варто звернути увагу не просто на її привабливий зовнішній вигляд або зручність. Необхідно також приділити увагу і її безпеки.
Наша фабрика дуже серйозно підходить до питання про екологічну безпеку продукції, що випускається.

Тому у виробництві ми використовуємо тільки гіпоалергенні, нетоксичні і анти-статичні комплектуючі.
ТМ Meblissimo піклується про кожного клієнта і бажає, щоб м'які меблі приносила покупцям не тільки задоволення від її використання, не тільки радувала своєю довговічністю і вишуканістю дизайну, але і не чинила шкідливого впливу на здоров'я.
У зв'язку з цим ми використовуємо у виробництві натуральне дерево.

Діяльність фабрики
Наша фабрика займається розпилом, сушінням і обробкою деревини, з якої потім виготовляються меблі, це дозволяє нам перевіряти якість матеріалів, а також з упевненістю говорити про екологічну безпеку наших м'яких меблів.
Одним з найважливіших напрямків у виробництві м'яких меблів для нас є її безпека.

Натуральні матеріали

Виходячи з цього, ми віддаємо перевагу натуральним матеріалам, які використовуються для оббивки меблів.
Такі матеріали, як бавовна, шерсть, шовк є не тільки екологічно безпечними, але і володіють дуже низьким електростатичним зарядом, завдяки яким меблі менше притягує пил.
Тканини фарбуються тільки натуральними і рослинними барвниками, а деревина покривається нетоксичними і екологічно безпечними лаками.
Каркас кожного дивана і ліжка відрізняється підвищеною міцністю і надійністю.

Всі вжиті нашою фірмою заходи по збільшенню безпеки м'яких меблів можуть послужити запорукою вашого спокою про ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Фабрика "Meblissimo" - представляє на Ваш вибір великий асортимент м'яких меблів, ви зможете знайти для себе найбільш підходящий варіант, з урахуванням всіх Ваших побажань щодо колірної гами, форм, розмірів і матеріалів.

Наші консультанти зможуть допомогти вам визначитися з вибором, розкажуть, які матеріали використовувалися нашою фабрикою при виробництві меблів і наскільки вони екологічно безпечні і гіпоалергенні.
Наша компанія зацікавлена в тому, щоб ви завжди були задоволені нашими меблями, які можуть прикрасити приміщення і вписатися в абсолютно будь-який інтер'єр, а використовувані екологічно безпечні для здоров'я матеріали допоможуть вам забути про алергії і отримувати максимальне задоволення від м'яких меблів.