Оптовий продаж меблів
Наша меблева фабрика протягом 25 років виробляє меблеву продукцію, яка продається в меблевих магазинах торгової марки Meblissimo в Україні.

У нас є дилери, які щомісяця закуповують у нас меблі оптом, потім реалізують її в своїх торгових павільйонах на території України, Казахстану і в Європі.

Як купити меблі оптом?

Щоб купити меблі оптом, необхідно вибрати всі ваші моделі, які ми виробляємо, зробити це можна в нашому електронному каталозі. Після того як ви вибрали моделі, потрібно відправити нам заявку по електронній пошті, електронна адреса вказана в розділі «Контакти».

Меблі для ресторанів і для кафе

Ми виробляємо не тільки меблі для дому, але і меблі для ресторанів і кафе, ще у нас закуповують меблі для готелів і офісів. Завдяки широкому модельному ряду у вас є можливість купити оптом ліжка, крісла та дивани.

На сайті представлені дерев'яні меблі, які зараз купують в ресторани, для всіх оптових покупців ми робимо знижку.

Ціни та умови оптової закупівлі
Наша фабрика пропонує вигідні умови співпраці та спеціальні умови для оптових покупців. Менеджера з оптових продажів будуть інформувати про стан замовлення, організують доставку меблів у ваш регіон. Доставляємо меблі залізничним сполученням або вивозите самостійно зі складу фабрики.

Дізнатися вартість можливо після детального прорахунку замовлення. Остаточна вартість залежить від категорії тканини, матеріалів і кількості закуповуваних виробів.

На всю продукцію ми даємо гарантію 18 місяців, протягом цього часу ми виробляємо сервісне обслуговування і робимо безкоштовну заміну деталей у випадки виходу їх з ладу.

Співпраця з інтернет-магазинами
Ми готові розглянути всі пропозиції про співпрацю з усіма оптовими покупцями в тому числі і з інтернет магазинами. При співпраці на постійній основі ми робимо додаткові знижки. Ви можете відправити заявку і дізнатися всі ваші деталі.