Меблева фабрика Meblissimo виробляє екологічно чисті меблі з натурального дерева протягом 29 років.

екологічно чисті меблі

Нам постачають деревину з лісових господарств Черкаської, Львівської та Тернопільської областей, кожен кругляк дбайливо відбирається і перевіряється на механічні пошкодження і проблемні ділянки. Лісове господарство надає санітарно-епідеміологічний висновок, крім цього деревина перед тим як потрапити на територію фабрики проходить спеціальну радіологічну експертизу.

Виробництво екологічних меблів
Якщо говорити про виробництво екологічно чистих меблів варто відзначити той факт, що ми не використовуємо хімічно шкідливі фарби і лаки. Матеріали, які використовуються в наповненні м'яких частин диванів теж мають сертифікати та гігієнічно санітарні висновки - вони люб'язно надаються нашими постачальниками.

Наприклад дерев'яні Обробні дошки, які ми виробляємо для ринку України та Європи покриватися спеціальним маслом і воском і повністю безпечні для застосування на кухні (прямий контакт з харчовими продуктами).

Екологічні меблі сприятливі для здоров'я
Використання екологічних меблів в дитячих кімнатах, спальнях-повністю безпечно для здоров'я, такі меблі не викликає алергічних реакцій і не виділяє шкідливі сполуки в повітря за умови правильної експлуатації.

Ціна екологічно чистих меблів вище ніж у аналогічних меблів, яка проводитися з дешевих і неякісних матеріалів, але турбота про здоров'я цього варта.

Для готових меблів теж проводиться експертиза - вона необхідно для того, щоб продавати меблі в магазинах, більшість компаній не мають ці документи їх може отримати тільки компанія виробник.