Фотографії м'яких меблів

< P>багато людей віддають перевагу не текстовій, а саме графічній інформації-картинкам, інфографіці.

ми не раз робили акцент на тому, що в інтернет магазині м'яких меблів, ми зібрали величезну галерею фотографій нашої продукції.

< p>є інтернет магазини в яких можна побачити тільки базові фотографії м'яких меблів, іншими словами - це одна фотографія виробу, а поруч список варіантів тканини різних кольорів.

Ми ж представляємо фотографії м'яких меблів вже в інтер'єрі - це дозволяє подивитися як виглядає готовий виріб і для якого інтер'єру воно більше підходить.

Які бувають фотографії м'яких меблів

  • Фотографії бувають декількох видів
  • Фотографії зняті за допомогою професійних фотоапаратів
  • Фотографії зняті фотоапаратом з подальшою обробкою
  • Фотографії зняті покупцями на менш професійне обладнання, як правило це смартфони або цифрові фотоапарати

Всі перераховані варіанти крім першого не передають оригінальний колір м'яких меблів через особливості обладнання.

Фотографія дивана сірий колір з чорними подушками

На цьому фото можна подивитися сірий диван з чорними подушками.

Як правильно фотографувати меблі

Для того щоб правильно сфотографувати меблі потрібно знати дотримуватися простих правил:

  • Світло в приміщенні повинен бути натуральним - це означає, що не повинно бути прямих сонячних променів, приміщення має рівномірно освітленим.
  • Не потрібно використовувати спалах - використання спалаху спотворює колір дерева і тканини оббивки.
  • Не потрібно виставляти в Налаштуваннях максимальну різкість і контрастність - всі налаштування повинні бути дефолтними-якщо ви не гуру фотографій.

Важливо вибрати правильну ракурс при фотографуванні диванів або ліжка - дивани краще виглядають на фотографіях зроблених прямо перед об'єктом, для фотографій ліжок краще вибрати ракурс бічній ближче до прямого.

Фото блакитний диван з білими подушками

На цьому фото ви можете побачити як виглядає блакитний диван з білими подушками.

3D візуалізація меблів - це найкращий варіант передати всю красу фотографії, при цьому можна показати як сам об'єкт без оточення, так і в його інтер'єрі.

Звичайно в інтер'єрі меблі виглядає дуже красиво, особливо якщо підібрати відповідний інтер'єр - недолік таких фотографій це їх вартість і виготовлення таких картинок займає дуже багато часу - так-як виріб моделюється в спеціальній програмі і всі об'єкти в сцені мають оригінальні розміри.

Є ще один нюанс, на який потрібно звернути увагу - це екран пристрою на якому ви переглядаєте фотографії, екрани, які передають точний колір використовуються як правило професійними дизайнерами і художниками, звичайні монітори ноутбуків і комп'ютерів кольори передають по-різному. Буває таке, що одна і та ж фотографія дивана на комп'ютері має бежевий відтінок, а на ноутбуці жовтий, а про дисплей телефону можна взагалі промовчати.

Фото рожевий диван з білими подушками

На цій фотографії можна подивитися як виглядає рожевий диван з білими подушками.

Як же правильно вибрати меблі по фотографії?

Якщо Ви шукаєте по картинках чорний диван, і хочете його придбати в інтернет-магазині без попереднього відвідування салону, тоді не варто переживати з приводу кольору - чорний колір він універсальний, як і більшість однотонних кольорів: червоний, синій, зелений. Але якщо Ви хочете знайти фотографії диван бежевий або сірий з малюнком, тоді краще одну і ту ж фотографію, яку Ви обрали переглянути на різних пристроях.

А найкраще зібратися і відвідати фірмовий магазин меблів в якому цей диван є, щоб подивитися на нього Наживо.

У цій статті є кілька якісних фотографій, які зроблені за допомогою спеціальної програми для моделювання та візуалізації.

Хочете бути в курсі всіх новин нашого ресурсу - підписуйтесь на наші офіційні сторінки в соціальних мережах.

Якщо вам сподобалася стаття нею можна поділитися в соціальних мережах або розмістити на своєму сайті, але пам'ятайте, що при публікації цієї статті на своїх ресурсах потрібно обов'язково вказувати джерело: hyperlink цієї сторінки.