Вибір дивана

Привіт! У цій статті ми розповімо про те як вибрати диван, на що варто звернути увагу при виборі цієї м'яких меблів.

Зараз як відомо існують дуже багато пропозицій, які стосуються вибору м'яких меблів, в інтернеті існує велика кількість компаній які пропонують дану продукцію. Також існує безліч реклами в метро і в журналах.

Важливі кроки при виборі дивана

Першим кроком у виборі якісних м'яких меблів повинно бути відсіювання компаній, які не виробляють м'які меблі а перепродують, погодьтеся немає сенсу купувати диван у перекупника який не зможе дати гарантію на продукцію, а в разі будь - яких питань щодо ремонту просто відмовить Вам. Щоб уникнути таких випадків потрібно вибирати м'які меблі тільки у компанії яка її виробляє, як правило виробником м'яких меблів є меблева фабрика.

В Україні не більше 10 великих фабрик, які виробляють якісну продукцію, одна з них є фабрика м'яких меблів Meblissimo.

Другим кроком у виборі дивана повинно бути відвідування їх салонів або інтернет магазинів, знову ж буває так що в компанії виробника немає свого інтернет ресурсу де можна з домашнього комп'ютера або будь-якого іншого пристрою з виходом в інтернет подивитися каталог продукції.

Ми подбали про Ваш дорогоцінний час і розробили інтернет магазин, в якому представлені всі моделі м'яких меблів які виробляє фабрика меблів Meblissimo.

Завдяки інтернет магазину можна не тільки подивитися м'які меблі, але і замовити не виходячи з дому.

Якщо ви не вітаєте покупки таких товарів через Інтернет ми подбали і про це, широка мережа власних фірмових салонів в Києві, Броварах. щодня відвідують сотні людей які мають можливість поспілкуватися з консультантами, задати їм запитання, переглянути всі тканини, посидіти або полежати на диванах і ліжках.

При виборі дивана потрібно визначити для себе, що саме Ви хочете, якщо Ви попередньо перед відвідуванням салону переглянули і вибрали вподобану модель Вам буде легше пояснити консультанту що саме Вам необхідно.

Якщо розміри нестандартні вироби, можна замовити виготовлення дивана під замовлення, для цього можна відвідати салон щоб вибрати тканину і повідомити потрібні розміри продавцю, а можна зробити це і через інтернет зателефонувавши по телефону, але в будь-якому випадку при покупці вироби під замовлення Вам потрібно буде внести передоплату.

Вибираємо тканину для дивана

Серйозним кроком є вибір тканини оббивки дивана, існує безліч категорій тканини, які по різному виглядають і кожна вимагає особливого догляду, радимо звернути увагу на те є у вашій квартирі дрібні гризуни або домашні тварини які вільно пересуваються по квартирі, якщо Ви власник домашніх улюбленців, потрібно підбирати тканину із захисними властивостями, яка більш стійка до пошкоджень, існує також тканини, які відштовхують воду.

Завершальним етапом у виборі м'яких меблів є прийом зібраної продукції, зверніть увагу на те, що існують інтернет магазини які доставляють м'які меблі до парадного, а складанням займаються інші люди в разі будь-яких проблем Вам буде дуже важко довести те що диван привезли з дефектами, а не збирачі цей дефект зробили. Наша компанія доставляє, заносить і збирає диван у Вас в квартирі відразу ж. Крім цього Вам обов'язково зобов'язані видати товарний чек і гарантію на продукцію.

Вдалих покупок!