Поради при покупці м'яких меблів

Поради щодо купівлі м'яких меблів в інтернет магазині.

Після того як Ви вирішили поміняти старі м'які меблі на нову – необхідно обрати виробника м'яких меблів.

Ми провели опитування відвідувачів у торгових центрах і з'ясували, що 80% людей віддають перевагу м'яких меблів від торгової марки Meblissimo.

Це пов'язано з тим, що фабрика виготовляє м'які меблі на території України вже понад 20 років. За цей час торгова марка завоювала довіру з боку покупців якістю своєї продукції і своєю надійністю.

Зараз на Україні небагато компаній, які можуть похвалитися якістю своєї продукції, сервісом який вони надають.

Керівництво Меблевої фабрики дуже добре знає, що потрібно покупцеві, саме тому керівництво торгової марки дарує своїм клієнтам постійні знижки на свою продукцію, час від часу готує масштабні акції, знижки.

Після того як Ви визначилися з виробником почитавши відгуки про компанію в інтернеті відгуки читати краще всього на головній сторінці компанії, так як на інших ресурсах йде боротьба між конкурентами, і дуже часто можна зустріти нічим необґрунтовані негативні відгуки які пишуть конкуренти для того щоб відлякати від хорошого виробника м'яких меблів).

Можна сміливо відвідати сайт компанії або їх інтернет магазин де обов'язково має бути каталог з усією продукцією фабрики.

Завдяки каталогу Ви можете не виходячи з дому вибрати ті моделі які Вас зацікавили, повірте Ви заощадите багато часу попередньо вибравши моделі і дізнавшись в яких магазинах вони є в наявності, якщо Ви хочете такий диван як на картинці не обов'язково відвідувати салони, можна замовити диван через інтернет, просто оформивши замовлення онлайн.

Безперечно придбання продукції в інтернет магазині завжди полегшує процес придбання м'яких меблів, особливо якщо у Вас обмежено і Ви зайнята людина.

Різниця покупки дивана в інтернет магазині і в звичайному салон-магазині, полягає в тому, що замовити диван в інтернет-магазині можна швидко і зручно, але не можна побачити її «вживу» для деяких людей це дуже значимий фактор і без попереднього відвідування салону-магазину купувати дивани через інтернет магазин не вирішуються.

Багато клієнтів торгової марки Meblissimo перед тим як придбати м'яку меблі попередньо відвідують наші фірмові салон магазини - дивляться дивани, вибирають тканину, задають питання, одним словом збирають інформацію, що цікавить їх, а замовлення роблять в інтернет магазині.

Ще одним плюсом покупки м'яких меблів через інтернет магазин є знижки на готову продукцію які діють на деякі моделі лише в інтернет магазині.

Якщо Ви вирішили стати одним з наших клієнтів, прийняти участь в дисконтній програмі від торгової марки Meblissimo, отримати знижки на продукцію і стати щасливим власникам комфортного дивана або зручного ліжка, ми завжди раді бачити Вас в наших салонах!