Скільки коштує диван в Україні

у цій статті ми розглянемо основні аспекти ціноутворення на такі м'які меблі як Дивани. Зараз, коли ціна грає вирішальну роль в покупці дивана, ми розглянемо скільки коштує диван в Україні та від чого залежить його вартість.
Здавалося б, звичайний диван складається з каркаса, простого механізму повинен коштувати недорого, але не все так просто як здається на перший погляд.
Якщо розглянути навіть найпростіший диван детально, можна відразу ж побачити скільки матеріалів і деталей всередині є всередині нього.
Зараз вартість диванів в Україні висока і це зовсім не тому, що все меблеві фабрики домовилися між собою і вирішили підняти ціни до одного рівня.

ми пропонуємо купити диван від виробника в інтернет магазині Meblissimo.

Від чого залежить ціна дивана

В першу чергу ціна дивану залежить від матеріалів, які використовуються у його виготовленні, іншими словами кожен матеріал, який використовується у виробництві дивана має свою вартість.
Треба пам'ятати, що всі дивани виготовляються в ручну, звичайно є деякі елементи і деталі, які виготовляють на верстатах, але в цілому дивани збирають люди, а це ручна робота.
у зв'язку зі збільшенням вартості самої роботи збільшилася вартість і продукту і це не тільки в меблевій промисловості, як ви могли помітити ціни виросли в кілька разів порівняно з тим же 2014-2015 роком.
Основні фактори зростання цін - це:

  • Високий курс долара на комплектуючі для диванів,
  • Зростання цін на деревину - це основний каркас диванів,
  • Зростання цін на метал - це механізми розкладних диванів,
  • Зростання цін на оббивні тканини - всі тканини імпортуються з-за кордону і прив'язані до курсу долара,
  • Підвищення вартості роботи.

Мабуть це основні фактори, які впливають на вартість диванів, сюди звичайно ще можна додати вартість оренди магазинів, в яких продається м'які меблі, вартість бензину для транспортування як самих матеріалів, так і вже готових виробів покупцю.

Середні ціни диванів в Україні

Cтаном на 2017-2018 рік, середня ціна дивана становить від 10 до 15 тисяч гривень, порівняно з 2012-2014 роком ціна зросла в 2,5 рази.
Хороший диван зараз коштує в Україні в середньому від 16 тисяч гривень, такі дивани мають оббивку не нижче 4 категорії, а це значить, що тканина якісна і гарантовано збереже свій зовнішній вигляд більше 5 років. незважаючи на високу вартість м'яких меблів, у компаній існують акційні пропозиції-це означає що можна купити бюджетні моделі в яких використовується оббивка (тканина) з колекцій які вже вийшли з моди. Так, ви все правильно зрозуміли, є колекції тканини популярні, а є ті які розпродають з торішніх колекцій - це чимось нагадує ринок модного одягу.

Вартість диванів в 2014 році

На фотографії видно середню вартість дивана в 2014 році.

Вартість диванів в 2017 році

На цій фотографії видно середню вартість диванів в 2017 році.

Чому за кордоном дивани коштують дешевше, ніж в Україні

Багато говорять про те, що купувати меблі за кордоном дешевше, і правда ціни на м'які меблі за кордоном нижче, ніж ціни на м'які меблі в Україні - це пояснюється тим, що для того, щоб зібрати диван в Україні потрібно привести звідти матеріали, розмитнити, а це збільшує вартість у кілька разів. Ви запитаєте невже в Україні немає своїх матеріалів з яких виготовляють м'які меблі, на жаль більшу частину матеріалів для м'яких меблів в Україні не виробляють.
Варто відзначити той факт, що купувати диван у зарубіжних магазинах дешевше, якщо Ви живете за кордоном, а якщо його купити з доставкою в Україну - це буде дорожче приблизно в 4 рази, ніж його первісна вартість.

Де знайти недорогий диван

В Україні можна знайти недорогий диван, але це як правило диван вже б/у, і бажано при його купівлі звертати увагу на виробника. Не потрібно купувати м'які меблі, яка коштує менше 6 тисяч гривень, так як якість цієї меблів дуже погане і відповідно такий виріб прослужить максимум рік.
Напевно, всім знайома меблі з китайських матеріалів, їх ще називають замінниками справжніх матеріалів, тут все просто, матеріали які нагадують звичайний картон, не треба бути професором, щоб оцінити якість таких матеріалів і спрогнозувати приблизний термін служби такого виробу.< br>якщо потрібен новий диван, а грошей немає, завжди можна оформити кредит-це мабуть найпопулярніший спосіб покупки дорогих диванів в 2017-2018 році.

якість повністю відповідає ціні
коли ви платите за диван 20 тисяч гривень, можна абсолютно не переживати за якість,так-як по-перше це хороша тканина оббивки, А по-друге це гарантія, яку Ви отримуєте при покупці.

Стаття опублікована: 24 листопада 2017 року.