Правильний догляд за диваном

Основні правила як зберегти свій диван в хорошому стані:

  • Диван повинен розміщуватися в сухому приміщенні, найкраще середовище для комфортного життя дивана – це кімната з температурним діапазоном від +10 до +35 градусів за цельсієм, а вологість повинна бути в межах 45-70%.
  • Не встановлюйте диван в місце, де постійно потрапляють сонячні промені, так як з часом тканина починає «Вигоряти» і зовнішній вигляд дивана вже не буде радувати свого господаря. Деякі тканини при тривалому нагріванні втрачають свою еластичність, з цієї причини потрібно тримати свій диван в тіні.
  • Батарея опалення, як гарячі промені сонця теж може завдати вашому дивану шкоди, тому не встановлюйте диван ближче, ніж 40 см від джерела опалення.
  • Діти і домашні тварини теж люблять все псувати, не дозволяйте дітям стрибати на дивані і сідати на підлокітники, тваринам дряпати диван. Адже якими б якісними не були матеріали, при неправильному зверненні вони можуть зіпсуватися.

Акуратне поводження з диваном – це запорука його довгої і бездоганної служби, а головне він багато років буде таким же гарним, як і в перший день після покупки.

Домашній кіт прибирає диван

Якщо розібратися по суті диван постійно знаходитися на одному місці, навіщо ж за ним потрібен догляд? Сам по собі диван не вимагає догляду, хіба, що акуратного поводження при його трансформації.

Догляд вимагає його оббивка (тканина, якою обтягнутий диван). Якщо за оббивкою не доглядати з часом вона зношується і втрачає свій первісний вигляд, дуже часто відбувається забруднення оббивки. Дорога м'які меблі як правило вимагає ретельного догляду, це стосується не тільки шкіряних диванів, але і диванів у яких в якості оббивки використовуються тканина. Сама по собі меблева тканина має певний цикл зносу, який прописаний у виробника тканини, за результатами цього тесту можна вибрати саму зносостійку тканину. Але пам'ятайте зносостійка тканина не означає Красива. Так склалося, що тканина яка менше зношується не така красива, як тканина, яка більше зношується.

Доглядати за диваном – це в першу чергу забезпечити його чистоту, уникати попадання вологи і бруду на диван. навіть ваш улюблений напій, пролитий ненавмисно на диван, може істотно зіпсувати його зовнішній вигляд. За шкіряними диванами доглядають трохи по-іншому - за допомогою спеціальних спреїв за доглядом за шкірою.

Дивани краще всього розміщувати в кімнаті по далі від сонячної сторони і це стосується будь-яких диванів незалежно від того шкіра або тканина, робити це потрібно тому-то на сонці тканина і шкіра вигоряє. Якщо Ви плануєте купити диван для заміського будинку і взимку у Вас немає опалення - найкраще звернути увагу на дивани з металевим каркасом, так як дерево не дуже любить високу вологість. При трансформації дивана слідкуйте, щоб під диван не потрапляли сторонні предмети, такі як: дитячі іграшки, кімнатні тапочки, тварини – це може нашкодити механізму трансформації дивана.

Бажано регулярно пилососити диван від пилу, при цьому потрібно стежити, щоб була м'яка і чиста щітка. якщо так сталося, що диван все-таки забруднили, в разі якщо у вас знімний чохол, просто зніміть його і виперіть, але при цьому обов'язково дотримуйтесь температурний режим, призначений для тканини.

З повагою команда інтернет магазину м'яких меблів від TM Meblissimo.