Ліжка від меблевої фабрики Meblissimo

Мало хто знає але гарний настрій і активність протягом дня безпосередньо залежать від того, як ми спимо.

Зараз і в інтернеті і по телевізору ми бачимо дуже багато реклами ліжок і матраців, всі виробника нібито пропонують унікальні розробки, які не мають аналогів, на саме справі це не так. Вибрати й купити ліжко Ви можете в нашому фірмовому магазині в Києві.

Ліжка для здорового сну від виробника

Більшість компаній на Україні закуповують матраци для ліжок тільки у декількох виробників, деяке кажуть, що вони і є виробниками, інші ж більш сумлінні компанії не приховують того, що матраци вони не виробляють.

Я вважаю це правильно, якщо компанія спеціалізується на виробництві конкретного виду продукції не потрібно «розпорошуватися» і намагатися зробити все, так як виробництво матраців має дуже багато деталей і нюансів.

Фабрика м'яких меблів Meblissimo пропонує свою продукцію, а саме ліжка з матрацами від компанії Матра-люкс , компанія вже тривалий час на ринку України, має всі необхідні сертифікати на свою продукцію, що пропонує досить великий вибір продукції і крім цього завоювала любов і довіру з боку мільйона покупців.

Наші ліжка забезпечують здоровий сон завдяки своїй конструкції, всі моделі укомплектовані буковими ламелями, які забезпечують додатковий ортопедичний ефект при використанні матраца.

Каркаси ліжка виготовляються з цільного дерева (сосна). Газовий амортизатор в підйомному механізмі дивана дозволяє без особливих зусиль отримати доступ до білизняного ящика який перебувати під матрацом.

Всі моделі ліжок виготовляються фабрикою м'яких меблів Meblissimoдвуспальные, ліжка можуть бути виготовлені і під замовлення, для цього досить подзвонити нам і розповісти які габарити вам необхідні.

Гарантія на продукцію фабрики м'яких меблів надається терміном 18 місяців. Приємним подарунком для покупців фабрики буде безкоштовна доставка ліжок.

Хороших снів і міцного здоров'я!

З повагою адміністрація інтернет-магазину м'яких меблів Meblissimo.