Красиві меблі з натурального дерева

Привіт!
У цій статті ми хотіли б розповісти і показати вам, яка може бути дерев'яні меблі і чому люди воліють використовувати меблі з натуральних матеріалів. Почнемо мабуть з самого останнього.

Всім давно знайома мода — по можливості користуватися безпечними предметами, люди, які 10 років тому ставили пластикові вікна зі скло пакетами, зараз їх замінюють на дерев'яні вікна.

У чому ж причина переходу на все натуральне?

Відповідь дуже проста! Будь матеріал при тривалому використанні здатний виділяти шкідливі хімічні сполуки, що так чи інакше впливають на здоров'я людини.
Ви скажете: - Ну і що, ми живемо не в самому екологічно чистому місті.

З одного боку тут можна з вами погодитися, а от з іншого боку, люди давно вже зрозуміли, що жити потрібно за містом і тому в приватному будинку користуватися меблями з натурального дерева — це відмінне рішення.

Красиві фотографії дерев'яних столів

Як ми і обіцяли в самому початку цієї статті, ми покажемо вам красиві фотографії дерев'яних меблів для кухні, а саме столи з масиву натуральної деревини.

Красивий дерев'яний стіл на кухнюНа цій фотографії Ви можете подивитися як виглядає дерев'яний стіл з металевими ніжками. Вага такого столу до речі більше 120 кілограм! І одна людина його точно не зрушить з місця. Ну і за скільки наша фабрика виготовляє меблі в стилі лофт, Ви можете подивитися всю продукцію і дізнатися вартість прямо на сайті.

Стіл з масиву дуба, великий план на фотографії

Ця ж модель дерев'яного столу, але вже на фотографії крупним планом. Стільниця виконана у формі ялинки, зрощена деревина (зовні нагадує візерунок паркету). Товщина цієї стільниці 6 сантиметрів, а її довжина 3 метра, ширина-1 метр. Вага такої стільниці 80 кілограм, металеві опори столу (металеві ноги) мають вагу 30 кілограм.

На цій фотографії вже інший тип стільниці, вона як і раніше має товщину 6 сантиметрів, але краї стільниці виконані у формі дерева, і називаються "живі краю". Ця стільниці покрита спеціальним маслом сірого кольору.

Дерев'яний стіл з ясена в стилі лофт

Цей стіл, який на фотографії вище - має стільницю з "живими краями" у формі дерева, стільниця виготовлена з цільної деревини ясена. Металеві опори - дизайнерські ніжки з металу, які покриваються спеціальною порошковою емаллю. Стільниця просякнута прозорим безбарвним маслом.

Великий дерев'яний стіл з металевою опорою. Дизайнерські дерев'яні меблі

Тут на фотографії, можна подивитися як виглядає нова серія дизайнерських дерев'яних меблів. Стіл як і раніше має велику довжину - 3 метри і ширину 1 метр, такий стіл ідеально підійде для кухню в заміський будинок. За таким столом можуть вільно сидіти 8 осіб. Для великої родини, такий обідній стіл - це ідеальний варіант.

Ще один варіант металевих опор (ніжок столу), тут використовується профільна металева труба 60*20 мм. Цю модель столу, як і інші виробляє наша меблева фабрика, а з початку 2019 року, ми почали продаж всіх моделей дерев'яної дизайнерських меблів з дуба по всій території України. Доставляємо новою поштою, крім цього пропонуємо вигідні ціни.

Дерев'яний стіл з дуба з двох планок. Стіл в скандинавському стилі.

Цей невеликий дерев'яний обідній стіл підійде для використання на кухні в звичайних квартирах. Стільниця виготовлена з двох планок цільної деревини дуба, краю стільниці у формі дерева. Покрита стільниця прозорим маслом воском. Металеві опори (ніжки стола) покриті білою порошковою емаллю, яка стійка до стирання.

Обідній стіл з дуба з дерев'яними ніжками хрестової форми

Ця модель обіднього столу - має вже не металеві опори (ніжки), як попередні моделі на фотографіях, а вже повністю дерев'яні, виготовлені ці опори столу з цілісного масиву дуба. Товщина стільниці на фотографії 6 сантиметрів.

Як бачите на фотографії за таким столом можуть вільно сидет 6 осіб, при цьому довжина столу 2.4 метра.

Дизайнерський кавовий столик з натурального дуба

А на цій фотографії маленький кавовий столик з тонкою металевою опорою. Дизайнерська модель, столик ідеально підходить для установки у вітальні. У нашому каталозі дерев'яних меблів, є ще кілька цікавих варіантів.

Дизайнерський кавовий столик трансформер

Остання фотографія журнального столика, ми його називаємо трансформер. Дві окремих столика, нижній столик можна заховати при бажанні під верхній столик. Опори металеві, а стільниця з цільного дерева дуба.