Як захистити м'які меблі від гострих кігтів?

Сьогодні ми розповімо про те, як захистити свій диван від гострих кігтів домашніх тварин.

Напевно, кожен власник домашніх тварин стикався з такими неприємностями, як порвані шпалери в кімнаті, подряпана меблі, килими.

Існують тканини, які мають велику стійкість до гострих пазурах домашніх тварин.

Такі дії як правило частіше здійснюють коти, собаки як правило тільки гризуть взуття.

Для того щоб захистити свою м'які меблі від гострих пазурів є кілька рішень.

Саме недороге рішення, це навчити домашнього вихованця точити кігті (дряпати) спеціальну палицю, яку можна придбати практично в будь-якому зоомагазині вашого міста.

Якщо привчити домашнього улюбленця до цивілізованих методів точіння пазурів не виходить, то ідеальним варіантом буде вибір спеціальної тканини, яка стійка до пошкодження кігтями домашніх тварин.

Антикоготь. Тканина від гострих кігтів

Антикоготь. Тканина стійка до механічних пошкоджень

Вибираючи тканину для оббивки дивана «анти-кіготь» Ви зведете до мінімуму відсоток імовірності пошкодження тканини кігтями тварини, крім цього вартість такої тканини не значно відрізняється від звичайної тканини.

Така тканина не вимагає якогось особливого догляду. Особлива будова тканини не дозволяє зробити тварині стяжки своїми кігтями.

Якщо Ви любите свого вихованця і хочете, щоб Ваш диван завжди залишався в ідеальному стані, перед тим як замовляти диван, обов'язково виберіть тканину, яка стійка до пошкоджень.

У фірмових салонах торговельної марки Meblissimo, консультанти добре знають, що таке гострі кігті домашніх тварин і з задоволенням допоможуть вибрати спеціальну тканину.

Дякую за увагу!