Як вибрати диван для дому?

Вступ.

важко знайти будинок, в якому б не було дивана, вони є в кожній квартирі, а встановлюють і в вітальні, і в кухні. На диванах проводиться багато часу перед домашнім кінотеатром, іноді вони використовуються як ліжка, але основне завдання його звичайно ж забезпечити комфортний відпочинок.

У багатьох будинках господарі встановлюють дивани разом з кріслами, така композиція є класичною і відмінно підходить для віталень.

Диван для дому

Які бувають дивани для дому

є кілька основних типів диванів, які найчастіше встановлюють в квартирах: кутові і прямі дивани.

Кутові дивани можуть встановлюватися як у вітальні, так і в кухні, прямі дивани найчастіше встановлюють лише у вітальні.

Для квартир з великою площею приміщення є напівкруглі дивани і з формою у вигляді букви П.

Дивіться наш розділ для вибору і покупки дивана в Києві https://meblissimo.ua/uk/divany-ot-proizvoditelya/

Дівчина сидить на дивані

як вибрати механізм трансформації дивана

Якщо говорити про механізми трансформації в диванах для дому, то тут все гранично просто. Якщо потрібен диван, на якому можна полежати перед телевізором або диван, на якому можна повноцінно спати кожен день як на ліжка, тоді потрібно вибирати розкладний диван. Хороші і надійні механізми трансформації-це єврокнижка і акордеон.

Для кухні не потрібен розкладний диван, тому площа більшості сучасних кухонь не дозволяє розкласти диван. Взагалі звичайно встановлювати дивани на кухні – це пережитки минулого, зараз це ніхто не робить.

У сучасних квартирах цінується мінімалізм, і справа зовсім не в маленьких площах, просто в моді квартири студії, в яких грубо кажучи і кухня і вітальня і спальня знаходиться в одному великому залі.

Красива дівчина лежить на дивані

який повинен бути розмір дивана для дому

Тепер поговоримо про розміри диванів для дому. При покупці будь-якого дивана у вас є можливість вибрати розмір, розмір дивана може бути маленьким близько 1 метра в довжину, а може бути великим до 5 метрів в довжину. Звичайно ж все залежить в першу чергу від площі приміщення в якій ви збираєтеся встановити диван.

Якщо кімната велика, то маленький диван не буде виглядати точно так само якщо в маленьку кімнату засунути величезний диван, який займе всю площу і ускладнить пересування по кімнаті.

Більшість меблевих магазинів зараз можуть допомогти з вибором розмірів, на той випадок якщо важко самостійно вирішити це питання, для цього достатньо показати план кімнаті з розмірами, нехай навіть намальований самостійно від руки.

Що потрібно знати про оббивку дивана

настав час поговорити про вибір оббивки для м'яких меблів. Якщо уявити скільки зараз є різних видів тканин оббивки, то не вистачить і цілого року, щоб її вибрати. Потрібно відштовхуватися від того, що диван в будинок Ви купуєте не на один рік, а значить оббивку потрібно вибирати практичну.

Оббивка повинні бути не з дешевих – намагайтеся вибирати тканину не нижче 4 категорії, така тканина гарантована збереже свій зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації.

Скільки разів зустрічаються люди, які в надії заощадити купують м'які меблі в найдешевшої оббивці, встановлюють цю меблі в квартирах де є діти, тварини, а це постійний контакт з оббивкою. Потім через рік починаються скарги на те, що тканина починає втрачати свій зовнішній вигляд.  

уявіть, що диван для дому-це як купити машину. Товар купується один раз мінімум на 3 роки, і пометь його колір не вийде, а значить потрібно відповідально підійти до вибору оббивки.

На завершення хочемо зазначити, що оббивка з натуральної шкіри, яка коштує дорожче, ніж всілякі тканини дуже рідко застосовується в житлових квартирах. Шкіряні дивани підходять для офісу, ресторану, сауни, але встановлювати шкіряний диван у вітальні не практично.