Як працює механізм "Єврокнижка"

Дивани з механізмом трансформації єврокнижка на сьогоднішній день вважаються дуже популярними, в цій статті ми детально розповімо про даний механізм і покажемо наочний приклад як працює цей механізм. Трохи інформації про конструкцію механізму єврокнижка:

Насправді конструкція механізму дуже проста, сам механізм виготовляється з масиву дерева, зазвичай це деревина твердої породи. Існує основна частина дивана і висувна частина, конструкція дерев'яного каркаса передбачає легке ковзання висувної частини до спеціальних упорів, а в нижній частині дивана, який розсовується розміщені спеціальні прогумовані ролики, які забезпечують ковзання і в теж час не пошкоджують покриття поверхні, на якій стоїть сам диван.

Незважаючи на те, що більшість диванів мають велику вагу, з допомогою цього механізму трансформації, можна без праці розкладати і складати диван. Величезним достоїнством даного механізму можна назвати відсутність будь-яких складних елементів, які можуть вийти з ладу і почати перешкоджати легкої розкладки дивана, крім цього, після того, як Ви розклали диван, він має ідеально рівну поверхню.

У модельному ряду фабрики м'яких меблів Meblissimo — досить великий вибір диванів з механізмом трансформації евронкижка, приблизно половина всіх наших покупців воліють купувати дивани з цим механізмом. Весь дивани з механізмом трансформації єврокнижка   мають велику нішу для білизни (білизняний ящик), яка розташована в нижній частині дивана.

Всі дивани з цим механізмом — вважаються ортопедичними, а наповнення цих моделей може бути наступних видів: пенопоулиретан, латексований пенопоулиретан марки HR 5535, блок незалежних пружин Pocket Spring, для більш жорсткого спального місця у наповненні використовують додатковий шар кокосової койри. Ми зняли невеликий відеоролик, на якому можна побачити як працює механізм трансформації-єврокнижка.