Як працює механізм дивана акордеон

У цій статті ми розповімо про дивани, які мають систему трансформації Акордеон.

Розкладний диван на сьогоднішній день – це універсальний варіант, який дозволяє заощадити простір у міських квартирах і тим самим у разі необхідності може забезпечити повноцінне спальне місце.

Диван акордеон – це диван з дерев'яним каркасом і металевим механізмом, який і називається акордеон. Працює цей механізм бездоганно і практично не виходить з ладу.

Всі дивани акордеони – мають ортопедичні матраци, які розміщуються на букових ламелях, вони дуже зручні як для відпочинку, так і для щоденного сну.

Розкладний диван і диван трансформер-це різні дивани

Головною перевагою диванів з механізмом " акордеон – це легка процедура його розкладання та складання.

< p>багато покупців при виборі дивана запитують в чому відмінність системи акордеон від системи єврокнижка? За якістю, ці дві системи однакові, за вартістю відмінності практично немає, основна відмінність полягає в тому, що диван акордеон як правило має менше розмір.

Фотографія каркаса дивана з системою трансформації

Якщо вибрати між дивани з системою трансформації "дельфін" і акордеон, ми рекомендуємо вибирати останній варіант.

Механізми, які ми проводимо – виготовлені з високоякісної сталі, каркас зварюється електрозварюванням, після цього всі елементи готуються до фарбування, після фарбування, каркас проходять збірку і установку дивани.

Фотографії диванів акордеон Ви можете подивитися на нашому сайті в розділі розпродаж, для цього в лівому кутку необхідно скористатися спеціальним фільтром і поставити галочку у вікні сортування (акордеон або єврокнижка).

Дивани акордеони можуть мати різне наповнення матраца, це може бути пружинний блок боннель), пенопоулиретан або латексований пенопоулиретан, для збільшення жорсткості дивана, можна додатково замовити кокосову койру.

Кутові дивани теж можуть мати механізм трансформації-акордеон, а відгуки про роботу цих диванів на 99% позитивні, що ще раз доводить, що ці механізми дуже надійні.

Якщо у вас виникають додаткові запитання, ми з задоволенням на них відповімо, незабаром ми додамо сюди відео про те, як працює механізм акордеон.

Дякуємо за увагу!