Як правильно вибрати постільну білизну

Сьогодні при виборі постільну білизни ми стикаємося з величезним вибором, не рідко для того щоб вибрати гарне постільна білизна нам доводиться звертатися за допомогою до консультантів або вивчати інформацію, опубліковану в інтернеті.

У цій статті я детально опишу як вибрати постільну білизну, які характеристики важливі і на що варто звернути свою увагу. Почнемо, мабуть, з видів постільної білизни. На перший погляд постільна білизна все однакове, але насправді існує безліч відмінностей, про які потрібно знати перед вибором і покупкою білизни в свою спальню. Нижче ми описали основні відмінність, про які потрібно знати кожній господині, оскільки саме жінки цим завданням.

Можливо вам буде корисна посилання: Де можна купити комфортне ліжко в києві

Постільна білизна в Київі

Розміри постільної білизни:

  • Полуторний– розмір ковдри повинен бути 140-160 см, це – односпальні ліжка.
  • Двоспальний – розмір білизни 160-200 см, це стандартні двоспальні ліжка.
  • Євро – розмір більше 220 см, спальне місце ліжка трохи збільшене.
  • < li>сімейний-розміри більше 220 см, 240 см, такими розмірами володіють великі ліжка, як правило виготовлені під замовлення.

Склад постільної білизни

< p>Наступна відмінність в постільній білизні - це його склад, ми не будемо детально описувати кожен, а тільки перерахуємо їх: шовк, бавовна, льон, бамбук, синтетика, віскоза, біоманіт.

Такі матеріали, як бавовна і льон - вважаються найбезпечнішими і гіпоалергенними, на жаль, більшість виробників тканини з якого виробляють постільна білизна додають до складу безліч матеріалів, деякі з них можуть бути небезпечними.

Вартість постільної білизни з натуральних матеріалів значно вище, а для здешевлення використовують у складі синтетичні тканини, які не так безпечні при щоденному використанні білизни. Потрібно розуміти, що така покупка робиться на довгий час і тому економія тут не доречна.

Кольорове постільна білизна

Наступними відмінностями постільної білизни – є щільність тканини, його тип і дизайн. На сьогоднішній день завдяки сучасним технологіям можна побачити на виставках безліч симпатичних тканин, які використовуються у виробництві постільної білизни. Самим популярним і відомим з виробників тканини по праву можна назвати країну Туреччину, за цінами звичайно ж виграють Китайські виробники, однак з якістю у них йдуть справи трохи гірші. Ще ряд інших країн, які відомі якісними тканинами: Бельгія, Лівія, Індія.

Постельноебелье можна набувати в якості подарунка, але потрібно розуміти, що смак стилю у кожного свій і підібрати гарний візерунок і колір буде складно, іншими словами - потрібно вгадати, що саме сподобається людині. У разі коли потрібно за всяку ціну вибрати постільну білизну, і часу на роздуми зовсім не залишилося - я рекомендую придивитися до нейтральних кольорів. Гарний на ваш погляд малюнок не завжди може вписатися в загальну концепцію інтер'єру спальні. Якщо хочете ознайомитися з більш детальною інформацією і подивитися всі доступні забарвлення постільної білизни, можна відвідати сайт.

Наприклад, для світлої спальні краще купити комплект білизни як чорного, так і білого кольору, а ось в рожеву або світло-бузкового спальню такі кольори не підійдуть. Для дитячих спальних кімнат вибирати спальну білизну простіше, головне-це наявність оригінального візерунка, можливо тематичної картинки.

Обов'язково зверніть свою увагу на склад, нехай всі виробники постільної білизни говорять про те, що всі матеріали, які використовуються у виробництві білизни безпечні для здоров'я людини у деяких людей іноді проявлятися алергічні реакції на деякі матеріали, які знаходяться на складі.

Вдалого вибору!