Як купити диван кутовий?

 У нашому фірмовому магазині Ви можете дуже легко купити кутовий диван від виробника. Ми докладно розповімо що необхідно для того, щоб придбати кутовий диван виробництва меблевої фабрики Meblissimo.

Красиві кутові дивани від меблевої фабрики у Києві

Отже для того щоб вдало придбати диван кутовий для квартири, необхідно зробити наступне: 

1) Важливо виміряти площу кімнати де буде стояти кутовий диван від виробника, накидати приблизно схему кімнати на листку паперу, після цього, можна візуально уявити, як кутовий диван буде виглядати. Найближчим часом ми збираємося запустити онлайн-сервіс у нашому інтернет магазині з допомогою якого Ви в режимі онлайн зможете побачити, як буде виглядати Ваша кімната з обраним диваном, робота з таким сервісом буде здійснюватися цілодобово і абсолютно безкоштовно. 

2) Після того як Ви визначитеся з розмірами, можна приступати до вибору самої моделі, варіантів вибору диванів є два, перший це пошук вже готової продукції в розділі розпродаж меблів, другий вибір кутового дивана під замовлення. 

3) Для того щоб зробити замовлення на виготовлення кутового дивана з нестандартними розмірами необхідно відвідати найближчий салон магазин торгової марки Меблиссимо, дізнатися де його можна знайти поблизу можна в розділі «Адреси салонів», в салоні ви можете вибрати тканину яка буде оббивкою дивана, якщо ви знаєте назву тканини в салон можна не ходити, зробити замовлення можна прямо з сайту, зателефонувавши нам по телефону і повідомивши розміри які необхідні. При замовленні нестандартних виробів Вам необхідно буде зробити передоплату в розмірі 10% від вартості дивана. 

4) Після того як Ваше замовлення буде готовий Ви будете проінформовані нами по телефону який Ви вказуєте при оформленні замовлення. 

5) Під час доставки і збірки Вам необхідно буде перевірити гарантію яку Вам оформляють, і розплатитися за продукцію. 

Нагадуємо, що ми здійснюємо доставку безкоштовно тільки в тих містах де знаходяться наші фірмові салони. Якщо у вас виникають питання щодо вибору і покупки кутового дивана в нашому інтернет магазині. Наші консультанти з великим задоволенням на них дадуть відповідь. 

З найкращими побажаннями інтернет магазин м'яких меблів Meblissimo!