Чорний диван у вітальні

ний диван у вітальні може стати ключовим елементом декору. Звичайно, для такого дивана потрібно вибирати найпомітніше місце кімнати-центр. Тоді ви зможете на ньому розташувати всіх гостей при проведенні якогось свята.

При цьому диван перетвориться на зону відпочинку після роботи. Він сам по собі буде виділятися, відрізняючись благородством кольору, своєю статтю, почуттям стилю. Особливо, якщо взяти шкіряний варіант дивана.

Чорний диван з червоними подушками


Чорний диван досить просто вписати в загальну обстановку вітальні. Звичайно, не в кожному стилі він буде доречний, наприклад, прованс відкине такі меблі. Похмурі тони погано в нього вливаються. А ось стиль мінімалізм прекрасно доповниться чорним диваном. Адже в цьому стильовому напрямку повинні бути присутніми класичні кольори: білий, чорний, сірий. Яскраве забарвлення тут недоречна, а ось такий диван буде органічно вписуватися в обстановку.

< P>Часто чорні дивани купують для кафе із за свого кольору на них не видно плями, проте інтер'єр закладу повинен відповідати, щоб диван гармонійно вписувався в нього.

Вітальня в стилі мінімалізм оформляється в спокійній тональності, в ній все використовується по мінімуму, тому диван не буде яскравим акцентом – він стане складовою інтер'єру. А шкіряна оббивка додасть інтер'єру додаткової солідності.

Дізнайтеся де купити диван в Києві

Інтер'єр в чорному кольорі - це стильно

Ідеально м'які меблі чорних тонів виглядає в етнічному і колоніальному стилі. Але більш гармонійно чорний диван в подібному інтер'єрі буде виглядати при включенні в обстановку темних дерев'яних предметів.

Варто тут же розмістити шкури тварин, мисливські трофеї, якщо такі є. Можна і просто постелити у самого дивана килимок, що імітує шкуру ведмедя. Зараз у продажу подібних виробів досить багато.

Але не забувайте про тональність фону самої кімнати з чорним диваном. Найкращий варіант – пастельні відтінки. За допомогою теплих кольорів вам вдасться згладити сумне сприйняття чорного кольору.

Тому не бійтеся вибрати темний диван, він легко вливається в інтер'єр зі світлим оформленням стін, стелі, підлоги.


Коментарі

Я тоже считаю, что черный цвет самый подходящий для дивана. Видел не один раз как со временем белые диваны превращались в черные, и никакая химчистка не помогает, особенно если появляются пятна от кофе, вина. Но если комната темная то лучше конечно выбрать другой цвет
Мы купили черные диван в Киеве в одном из ваших магазинах, все нравиться, но по настоящему черный цвет видно только если он кожаный. К примеру наш диван тоже черный, но не такой глубокий цвет как на картинке. А ещё черные диваны это самые практичные диваны для грязнуль, тут можно и кофе разлить и собаку положить спать после улицы); ничего не видно. Лучше
Написати відгук