Наша команда "Meblissimo"

Інтернет магазин м'яких меблів Meblissimo   був заснований в 2006 році, основна функція інтернет магазину дозволити кожному бажаючому вибрати і купити продукцію фабрики меблів Meblissimo. За час роботи інтернет магазину   було внесено безліч поліпшень в його структуру, опрацьована система навігації, пошуку товарів, покращено дизайн для перегляду на мобільних пристроях.

Що можна зробити в інтернет магазині Meblissimo?

  • Можна подивитися весь електронний каталог продукції від фабрики Meblissimo.
  • Можна вибрати і купити диван, ліжко, кутовий диван та інші меблі.
  • Можна дізнатися інформацію про доставку, складання меблів, подивитися всі акційні пропозиції, отримати консультацію онлайн або по телефону.

Логотип інтернет магазину м'яких меблів MeblissimoІнтернет магазин м'яких меблів Meblissimo   працює цілодобово без вихідних і свят, саме тому Ви в будь-який зручний для себе час можете придбати нашу продукцію.

Вартість продукції в нашому інтернет магазині, точно така ж як і в мережі фірмових салонів фабрики. Команда фахівців стежить за актуальністю даних, які розміщені в інтернет магазині, контент-менеджера — займаються обробкою існуючих товарів і розміщенням нових товарів.

Інтернет маркетологи і сео фахівці працюють над просуванням інтернет магазину в пошукових системах і соціальних мережах. У нас є власні сторінки в соціальних мережах Вконтакте, Facebook, Google+, Twitter — ми регулярно оновлюємо інформацію, приєднуйтесь і Ви, для того, щоб бути в курсі всіх нових вигідних пропозицій від фабрики меблів Meblissimo.

Ми пропонуємо скористатися послугами нашого інтернет магазину і купити якісні меблі для дому з безкоштовною доставкою в Києві та Броварах.

Дякуємо за увагу, якщо у вас виникли питання щодо роботи інтернет-магазину, Ви можете їх задати нам по телефону.