Бесплатная доставка мебели в Киеве

Распродажа мебели со склада


Сортувати за ціною

грн.  –  грн.

  • 8200грн.
  • 31970грн.
Назва моделі

Нерозкладні дивани

У цьому розділі ми представили популярні моделі не розкладних диванів для дому та офісу. Не розкладні дивани також купують для установки в ресторани і готелі, вони можуть бути як прямі так і кутові, а деякі моделі не розкладних диванів мають П-образну форму.

тут представлені не тільки дивани не розкладні на замовлення, але і готові дивани зі складу нашої фабрики. Ви можете ознайомиться з детальними характеристиками кожного товару, подивитися фотографії, а якщо у вас виникнуть питання, наші консультанти на них дадуть відповідь.

не розкладні дивани: для офісу, будинку, готелів, ресторанів

Дивани призначені не тільки для домашнього використання, зараз можна побачити не розкладні дивани в офісах, ресторанах, а також у готелях.

всі моделі нерозкладних диванів як правило мають нижче вартість ніж аналогічні моделі, які розкладаються і можуть виконувати роль ліжка.

Щоб не розкладних диванів, які замовляють для готелю чи ресторану вибирають як правило оббивку зі шкіри або матеріалу замінює натуральну шкіру, пов'язано це з тим, що в цих закладах м'які меблі схильна до частого контакту з великою кількістю людей.

Якщо говорити про великих не розкладних диванах, то в нашому інтернет-магазині представлені цікаві моделі, вони мають П – подібну форму і значні розміри (довжину більше 4-х метрів). Великі дивани підійдуть для заміського будинку, на жаль, не у всіх в міських квартирах вистачить місця для установки такого дивана.

Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
.